Матові натяжні стелі в Кропивницькому (Кіровограді)

У компанії «Doorfenster», ви можете замовити світло-бежеву, кремову, блідо-смарагдову, білу матову натяжну стелю, а також вибрати виробника плівки ПВХ виробництво. Це сертифікована продукція, на яку надається гарантія виробника. До її основних достоїнств відноситься водонепроникність, стійкість до займання, чудові антибактеріальні властивості. Матове покриття не деформується, забезпечує додаткову звукоізоляцію та не накопичує пил. Відмінною особливістю матових натяжних стель є їхня здатність реалістично імітувати побілену або пофарбовану емульсією поверхню. До найважливіших переваг такого матеріалу для натяжної стелі належить його доступна ціна. За бюджетом він вийде навіть дешевше за традиційну гіпсокартонну систему. Задумавши оновити дизайн у будинку, хтось наважується на натяжну стелю з матовою фактурою. Як і при встановленні глянсової, матова стеля служить той же термін.

До переваг матових натяжних стель також слід віднести:

  • швидкість та легкість монтажу;
  • екологічну безпеку;
  • високий ступінь міцності;
  • на відміну від глянцю на таких стелях практично не помітно пилу.

Матова натяжна стеля не відображає відблиски від освітлювальних приладів та побутової техніки, що дуже зручно. Як і глянець, матове полотно має безліч відтінків. Матові натяжні стелі призначені для любителів класики. Натяжні стелі з матової фактури ПВХ мають шорстку поверхню, багато людей знаходять схожості з побіленими стелями. Найчастіше власники приміщень віддають перевагу матовим натяжним стелям білого кольору.

У компанії «Doorfenster» ви можете замовити матові натяжні стелі в широкому діапазоні кольорів. Вам доступні найтонші тони і відтінки, що дозволить підібрати саме той колір, який вам подобається найбільше.

Якщо Вас зацікавили матові натяжні стелі, обов’язково звертайтесь до нас – співробітників фірми DOORFENSTER у Кропивницькому (колишньому Кіровограді), за адресою пл. Дружби Народів, 9 або за телефонами 050-512-70-95, 098-752-85-59

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *