Як підібрати колірну гаму інтер’єру

Ви зважилися на ремонт. Але ніяк не виходить узгодити з чоловіком, батьками, сватом, кумом, братом колірну гаму оновленої кімнати. Ремонт — як не крути, справа дорога (хоча з цим ми посперечаємося), тому не завжди є можливість вдатися до допомоги дизайнерів.

Коли людина читає книгу, вона створює свій власний фільм з її мотивів. Також і з ремонтом. Часто всі Ваші сміливі рішення, фантазії можуть бути просто не зрозумілі дизайнерам.

Так ось! Навіщо витрачати зайві гроші на послуги дизайнерів, якщо багато що можна зробити самостійно.

Для цього потрібно запам’ятати 5 основних правил вибору кольорів для кімнати.

 

Правило 1.

Спочатку покрутіться на місці і визначте, куди виходять вікна кімнати.

Навіщо це?

Слід зазначити і той нюанс, що кольори по-різному сприймаються у сонячних променях, ніж у тіні. Щоб заповнити такий дисбаланс, потрібно просто пофарбувати затемнену стіну в світліші тони.

 

ПІВДЕНЬ

images (12)
ПІВНІЧ images (1)

 

 

Правило 2.

Залежно від того, на чому Ви хочете зробити акцент в інтер’єрі, варто підбирати кольори. Якщо хочете звернути увагу на шикарну вазу, декоративну композицію або картину, то стіни фарбуйте в стримані тони.

Палитра

Для того, щоб освіжити кімнату за допомогою кольору, можна пофарбувати одну зі стін в інший колір. Але при цьому дотримуйтесь «температури» відтінків. Безглуздо виглядатиме теплий помаранчевий по сусідству з холодним і насиченим синім.

 

Правило 3.

Не всі можуть похвалитися царськими палатами, але є хитрощі, за допомогою яких можна візуально збільшити кімнату. І зробити це можна за допомогою кольору.

Для того, щоб кімната здавалася зорово більшою, поекспериментуйте з насиченими сонячними відтінками.
1

Для того, щоб візуально «підняти» стелю. Слід вдатися до наступних хитрощів.

Варіант перший – болісний.

Можна не фарбувати стіни до стелі, а залишити простір сантиметрів 30 шириною і пофарбувати це місце в тон стелі.

Чому, власне, болісний метод?

А уявіть, скільки Вам доведеться виміряти однаковий простір на кожній стіні. Адже потім ще пофарбувати треба так, щоб кольори не накладалися один на одного.

Другий варіант — встановити натяжну стелю. А тут – гуляй душа! Чи не вдвічі може збільшити будь-яку кімнату глянець. Глянцева натяжна стеля відбиває всю кімнату, таким чином створюючи ілюзію продовження кімнати. До того ж, відбите світло дає ефект мерехтіння, сяйва. Загалом, який тільки захочете. Якщо Вам чомусь не подобається глянець, то альтернативним варіантом може стати натяжна стеля із 3Д ефектом. Така стеля може створити ілюзію опуклості, увігнутості, навіть нескінченності.
kak-uvelichit-vizualno-vysotu-potolka nizkiy-potolok-chto-delat hqdefault_03bd5db232c47226ae66431c284fb7e5

 

Правило 5.

Система, дорогі друзі! Тільки система та взаємодія!

Страшні ці слова позначають тільки те, що забарвлюючи щось, не варто забувати про все інше.

Підлога (так-так, найприземленіша частина кімнати) може надати інтер’єру легкості та повітряності, якщо пофарбувати її у світлі тони.

Фиолетовый фон malenkaya-spalnya

 

Колір дверей повинен збігатися із кольором стін. Але щоб уникнути зливання в одне, можна підібрати темніший або світліший відтінок. Та сама схема при виборі штор. Але крім кольорової гами стін, вони можуть також містити кольори інших деталей інтер’єру.

 

Правило 6.

Кожен колір має своє значення і вплив на людину.

Визначте, навіщо Вам кожна кімната, скільки часу Ви в них проводите і з якою метою. Так, кімната для відпочинку, пофарбована в різкі, агресивні тони, не дасть повністю розслабитися. А ось контрастна та яскрава кухня, навпаки, збере всі сили, щоб творити шедеври.

 

 

З повагою, компанія DoorFenster

 

2 Comments

  1. на три для опоздали с установкой. но зато хоть предупредили, извинились и сделали приятную компенсацию — качественный подоконник вместо стандартного дешевого

  2. Понятная статья, просто написано. Хотя в том же офисе мне рассказали намного больше. Это так, подготовка)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *