ПРО НАС

Ми займаємося встановленням металопластикових вікон, міжкімнатних та броньованих дверей, натяжних стель та багато іншого за доступною ціною. У нас діє гнучка система знижок! 

В даний момент на ринку вікон існує багато пропозицій. Але кожному покупцеві важливо вибрати найкращу пропозицію і ми готові допомогти вам у цьому.

Наша компанія була заснована у 2006 р.

Молодий, енергійний колектив – справжні професіонали своєї справи. Найважливіше в нашій компанії — це робота з клієнтами, яка підтверджується численними подяками та позитивними відгуками. Із цього і складається репутація, не випадково нас рекомендують своїм друзям, родичам, колегам, сусідам.

Продукція компанії «DOORFENSTER» сертифікована та відповідає всім стандартам якості. І якщо для Вас головне оптимальне поєднання комфорту, елегантності, надійності та ви знаєте ціну грошам, ми раді будемо бачити Вас як клієнти нашої компанії.

ГАРАНТІЯ

Найголовніше в оцінці якості продукції – гарантія. Наша компанія несе повну відповідальність за дотримання всіх гарантійних зобов’язань. Ми надаємо 5-річну безкоштовну гарантію на віконні та дверні конструкції з ПВХ профілю.

Ми впевнені в якості та надійності своєї продукції.

В офісах нашої компанії на Вас чекають професіонали. Вони допоможуть зробити правильний вибір профілю ПВХ, отримати консультації з питань встановлення конструкцій.

Враховуючи усі Ваші побажання, ми допоможемо вибрати найбільш прийнятний варіант виробів та комплектуючих до них, наші фахівці допоможуть розробити індивідуальний архітектурний проект  для скління фасадів житлових приміщень, балконів, лоджій, промислових приміщень.

До вашої уваги запропоновано низку рубрик. Ви можете ознайомитися з особливостями тієї чи іншої продукції, отримати додаткову інформацію, вибрати найбільш зручний час та місце, щоб розпочати співпрацю чи отримати консультації.

 

 

   

 

 

Ціни на продукцію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Товари та послуги

 

 

 

 

 

 

 


Ще товари та послуги

12 Comments

  1. Заказывали 11 окон. были в шоке, когда их поставили за один день. При чем, не плюнул и закрепил, а по всем правилам и ровненько. очень рад, что не отказался от монтажа, тем более ребята сами поснимали старые окна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *