ПРО НАС

Ми займаємося встановленням металопластикових вікон, міжкімнатних та броньованих дверей, натяжних стель та багато іншого за доступною ціною. У нас діє гнучка система знижок! 

В даний момент на ринку вікон існує багато пропозицій. Але кожному покупцеві важливо вибрати найкращу пропозицію і ми готові допомогти вам у цьому.

Наша компанія була заснована у 2006 р.

Молодий, енергійний колектив – справжні професіонали своєї справи. Найважливіше в нашій компанії — це робота з клієнтами, яка підтверджується численними подяками та позитивними відгуками. Із цього і складається репутація, не випадково нас рекомендують своїм друзям, родичам, колегам, сусідам.

Продукція компанії «DOORFENSTER» сертифікована та відповідає всім стандартам якості. І якщо для Вас головне оптимальне поєднання комфорту, елегантності, надійності та ви знаєте ціну грошам, ми раді будемо бачити Вас як клієнти нашої компанії.

ГАРАНТІЯ

Найголовніше в оцінці якості продукції – гарантія. Наша компанія несе повну відповідальність за дотримання всіх гарантійних зобов’язань. Ми надаємо 5-річну безкоштовну гарантію на віконні та дверні конструкції з ПВХ профілю.

Ми впевнені в якості та надійності своєї продукції.

В офісах нашої компанії на Вас чекають професіонали. Вони допоможуть зробити правильний вибір профілю ПВХ, отримати консультації з питань встановлення конструкцій.

Враховуючи усі Ваші побажання, ми допоможемо вибрати найбільш прийнятний варіант виробів та комплектуючих до них, наші фахівці допоможуть розробити індивідуальний архітектурний проект  для скління фасадів житлових приміщень, балконів, лоджій, промислових приміщень.

До вашої уваги запропоновано низку рубрик. Ви можете ознайомитися з особливостями тієї чи іншої продукції, отримати додаткову інформацію, вибрати найбільш зручний час та місце, щоб розпочати співпрацю чи отримати консультації.

 

 

   

 

 

Ціни на продукцію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Товари та послуги

 

 

 

 

 

 

 


Ще товари та послуги

12 Comments

  1. я проживаю в м.Бобринець, замовляв в цій фірмі 4 вікна та вхідні двері, звернувся в фірму тому, що бачив як вони виконували свою роботу в мого сусіда навприти мого дому, мені теж дуже сподобалося, з самого початку було зрозуміло, що в цій фірмі розуміють , що мені потрібно та які вікна я хочу. Хочу в літку замовити також і натяжні стелі, впевненій , що мое замовлення теж буде виконнане професійно, швидко та не дорого. Велика подяка від мене та моеї дружини працівникам фірми.

    • Спасибо большое, Владимир Михайлович! Ждем Вашего звонка.
      С ув. команда DoorFenster

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *