Вікна металопластикові ціна

Ціна вказана від, адже в наш час курс валют нестабільний. І тому краще дзвонити та дізнатися вартість вікна на сьогодні за прорахунком, який ми з радістю зробимо для Вас.

  Двухчастное окно Трехчастное окно Балконный блок
 
Rehau от 2000 грн. от 3000 грн. от 4000 грн.
Steko от 2000 грн. от 3000 грн. от 4000 грн.
WDS от 2000 грн. от 3000 грн. от 4000 грн.
КБЕ от 2000 грн. от 3000 грн. от 4000 грн.
VEKA от 2000 грн. от 3000 грн. от 4000 грн.
На даний момент в Україні металопластикові вироби займають близько половини віконного та дверного ринку. Металопластикові вироби поєднують у собі відмінну систему вентиляції та мають відносно низьку вартість. Перевагою таких вікон
є тепло-, звукоізоляція і висока стійкість до вологи, ще одна перевага виробів відсутність необхідності у спеціальному догляді.
Наша компанія співпрацює із провідними виробниками металопластикових конструкцій на ринку України. У нас представлені такі профілю: REHAU, KBE, VEKA, SCHUCO та ін.


Вже кілька десятиліть компанія Рехау виробляє високоякісні ПВХ-конструкції, які не змінили свого первісного кредо: захист від пилу, шуму та перепадів температур на найвищому рівні. Без перебільшення можна назвати вікна Рехау одними з найкращих за якістю у всьому світі.

Компанія «DoorFenster» пропонує професійні послуги із встановлення пластикових вікон із профілю KBE (КБЕ). Наші фахівці можуть гарантувати бездоганну якість продукції, спираючись на багаторічний досвід. Для виробництва застосовуються новітні технології, використовується сучасне німецьке обладнання та високоякісна сировина.

Компанія «DoorFenster» представляє три-, чотири-, п’яти-, шести-. семи-камерні ПВХ системи для вікон та дверей. Профільні системи Steko створені за сучасними технологіями, що ведуть у цій галузі, європейських компаній. Відрізняються високими показниками щодо естетичності, функціональності, надійності та якості.

Профілі Veka повністю відповідають обов’язковим стандартам за товщиною та параметрами, мають підвищену жорсткість завдяки замкнутому армуючого контуру та ущільнювачі із щільним притиском. Пластикові вікна Століття відрізняються більш вираженим матовим відтінком, завдяки чому вони рідше потребують догляду та довше зберігають свій зовнішній вигляд.

Профільні системи WDS мають широкий асортиментний ряд і доступні як у преміум, так і в середньому та економ сегментах.


Якщо Вас зацікавили металопластикові вікна, обов’язково звертайтесь до нас – співробітників фірми DOORFENSTER у Кропивницькому (колишньому Кіровограді), за адресою пл. Дружби Народів, 9 або за телефонами 050-512-70-95, 098-752-85-59

З повагою, компанія DoorFenster

2 Comments

  1. А если размер окна для гостиной больше, то цена одинаковая? И сколько на сегодняшний день, стоит установка окна?
    Описание окна: для комнаты то есть (по бокам 2-а, окна а по середине окно открывается, трёх-камерное.

    • 1. В первую очередь это размер конструкции, ведь чем меньше проем, тем дешевле вам обойдется профиль. 2. Стеклопакет — чем он толще, и чем больше в нем камер, тем дороже окно. 3. Производитель пластика оконного профиля тоже имеет значение. 4. Нестандартный цвет увеличит стоимость пластикового окна.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *