Сатинові натяжні стелі в Кропивницькому (Кіровоград)

Сатинові натяжні стелі підійдуть скрізь! Сатинові натяжні стелі візуально нагадують сатинову тканину, тільки полотно виготовляється із плівки ПВХ. Цей матеріал відрізняється легким перламутровим блиском, що надає йому елегантності та вишуканості. Не всім людям до душі глянець, а матове полотно здається занадто простим. У цьому випадку сатинова стеля буде ідеальним рішенням.

Сатинові стелі мають ряд відмінностей від інших конструкцій:

  • М’яке відображення світла;
  • Ледве помітний перламутровий тон;
  • Ефект хамелеону – стеля змінює колір залежно від світлового потоку;
  • Відсутність зернистості та дуже гладка поверхня;

Відмінною особливістю такої натяжної стелі ПВХ є ефект перламутру. При мінливому освітленні сатинова поверхня виглядає дуже витончено.

Наша компанія пропонує сатинові натяжні стелі, вартість яких відповідає якості та доступності. Натяжні стелі в Кропивницькому за прийнятною ціною встановлять для вас кваліфіковані фахівці в найкоротші терміни. Сатинові стелі, ціна на які встановлюється залежно від матеріалу, площі кімнати, використовуються не тільки для будинку, але і як стельове покриття в офісах.

Якщо Вас зацікавили Сатинові натяжні стелі, обов’язково звертайтесь до нас – співробітників фірми DOORFENSTER у Кропивницькому (колишньому Кіровограді), за адресою пл. Дружби Народів, 9 або за телефонами 050-512-70-95, 098-752-85-59

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *